KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12566005
nr 1256 6005
Wahlstedt, komposition, signerad, 51. Olja på duk, 73x42
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:35:08
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
20 maj
Retro
Läs mer om Retro